FOTO/ Pamjet më të çuditshme marrë nga transporti publik

FOTO/ Pamjet më të çuditshme marrë nga transporti publik

09:45, 08/11/2019

Ka të ngjarë që të përpiqeni maksimalisht për të injoruar bashkudhëtarët në një autobus por disa është e pamundur të bësh sikur nuk i shikon.

Nga një person që lan këmbët në autobus tek një grua që mban macen e saj në kokë, e gjithë kjo dhe më shumë të tjera mund të gjenden në profilin: ‘Humans of Trulai Instagram’.

Portofoli i fotografive, i cili është mbledhur nga ‘Bored Panda’, dokumenton çuditë dhe mrekullitë e zbuluara në transportin publik në vende të ndryshme.

Këtu, është një përzgjedhje e shembujve më të mirë: 

Marrë nga: dailymai.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco