VIDEO/ Nëna zbulon mënyrën si ta bëjë vogëlushin të pushojë

VIDEO/ Nëna zbulon mënyrën si ta bëjë vogëlushin të pushojë

09:53, 07/11/2019

Ky është momenti i bukur kur një nënë e cila shikon fëmijën duke qarë nxjerr një ‘masazhues’ të kokës për ta argëtuar dhe çuditërisht foshnja qetësohet dhe fillon të qeshë. 

Filmuar në SH.B.A., foshnja duket e qetë dhe e gëzuar ndërsa nëna e tij i fërkon kokën e tij me pajisjen. 

Ai është shtrirë në një shtrat duke qarë në fillim të videos, duke shkelmuar këmbët. 

Nëna e tij, Courtney White, sjell një pamje të tij me pajisjen që masazhon kokën, duke tërhequr menjëherë vëmendjen e foshnjës së saj. 

Ndërsa i shtrëngon pajisjen përreth kokës, djali i saj qesh me kënaqësi, duke qeshur i lumtur.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco