VIDEO/ Kopshtari i njohur tregon kopshtin madhështor në shtëpinë e tij

VIDEO/ Kopshtari i njohur tregon kopshtin madhështor në shtëpinë e tij

10:57, 06/11/2019

Alan Titchmarsh është kopshtari i cili ka zbuluar kopshtin e "mrekullueshëm" të një ferme gjeorgjiane që shumë vizitorë e kanë quajtur thjesht parajsa në tokë.

Alan Titchmarsh, 70 vjeç, është prezantuesi televiziv i cili ka shëtitur gjatë në kopshte të ndryshme nëpër botë duke informuar njerëzit dhe publikun për to e njëkohësisht prej vitesh ky ka qenë misioni i tij prej vitesh pasi edhe njihet si një kopshtar shumë i aftë.

Ai ka zbuluar më parë fotot e kopshtit në shtëpinë e tij në Hampshire, por natën e kaluar ishte hera e parë që ai lejonte kamerat të hynin në kopshtin e tij duke prezantuar publikun me 10 mini ujëvara dhe po ashtu edhe me një fushë me luledielli.

Nuk kaloi shumë prej kur shikuesit kërkuan që të vendosej një orar i posaçëm vizitash për këtë kopsht madhështor.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco