FOTO/ Nëna e tre fëmijëve ka më shumë se 100 tatuazhe në trup

FOTO/ Nëna e tre fëmijëve ka më shumë se 100 tatuazhe në trup

13:50, 05/11/2019

Nëna e tre fëmijëve e cila është e mbuluar nga koka tek këmbët me më shumë se 100 tatuazhe ka pohuar se ajo mund të jetë nëna më e tatuazhuar në vend.

Shelby Toms, 36 vjeç, nga Newcastle, tha që ajo filloi të bënte vazhdimisht tatuazhe për të 'jetuar jetën time në mënyrë të plotë' dhe planifikon të bëjë edhe më shumë derisa i gjithë trupi i saj duke përjashtuar fytyrën e saj të jetë 100 për qind i mbuluar.

Nëna e Katlin, 15 vjeç, Macey, 10 dhe Michael, 6 vjeç, të cilat i duan të gjitha tatuazhet, Shelby e bëri të parin në moshën 17 vjeç, kur shkroi emrin e të dashurit në trup.

Shelby, e cila gjithashtu punon si tatuatore, tha: 'Kam bërë mbi 100 tatuazhe, në të gjithë trupin tim qafën, krahët, brinjët, këmbët, mbi të gjitha, por jo në fytyrën time’.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco