Fotot më të çuditshme të dizajnimit të shtëpive

Fotot më të çuditshme të dizajnimit të shtëpive

15:09, 01/11/2019

Një sekser i pasurve të paluajtshme ka ndarë me ndjekësit e tij prapa skenat që ka gjetur në shtëpitë që ka shitur ndër vite.

Venessa Van Winkle, pronare e Van Winkle Real Estate Group me qendër në Weatherford, Teksas, ndau në Facebook fotografitë e çuditshme që gjeti në këto banesa dhe postimi u bë vërtet viral me shumë persona që komentuan dhe e pëlqyen atë. 

Fotografitë që morën 600,000 pëlqime, shpërndarje dhe komente, tregojnë një sërë shijesh të pazakonta në arredim, duke përfshirë një tualet në formën e një burri lakuriq dhe një banjë të mbytur me qilima në një dhomë gjumi.

Image

Image

Image

Image

Marrë nga: cnn.com-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco