FOTO/ Bleu një 'bombë dushi' për t’u argëtuar, vogëlushja bëhet jeshile

FOTO/ Bleu një 'bombë dushi' për t’u argëtuar, vogëlushja bëhet jeshile

13:44, 21/10/2019

Të kalosh një pasdite me fëmijën tënd dhe me një bombë të aromatizuar për dush-gjatë pushimeve shkollore tingëllon si argëtim i padëmshëm por nuk ka rezultuar i tillë për Kerri Sackville vogëluesheni, vaska e së cilës u kthye si në një pellg uji nga filmi shrek.

Prej bombës së aromatizuar, vaska, uji dhe ajo vetë, u kthyen në ngjyrë të gjelbër.

Nëna australiane kishte bërë pazar në një nga dyqanet e saj të preferuara, me vajzën e saj 11-vjeçare dhe së bashku vendosën të marrin edhe disa bomba me aromë për në vaskë por si duket asgjë nuk shkoi si e kishin menduar.

Meqenëse për vogëlushen ishin ditët e pushimit menduan se do ishte një eksperiencë super argëtuese por që nuk rezultoi e tillë.


Thuajse gjithçka u kthye në të gjelbër, nga dyshemeja, vaska, peshqirët, tapetet, pllakat etj dhe nënës iu deshën plot 40 minuta për të pastruar gjithçka plotësisht madje edhe vajzën e cila filloi të ngjante me një alien.

Marrë nga: mirro.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco