E fiksuar pas tij, vesh fustanin e damës çdo fundjavë qëkur është martuar

E fiksuar pas tij, vesh fustanin e damës çdo fundjavë qëkur është martuar

14:14, 20/09/2019

Një grua e porsamartuar ka krijuar një listë eventesh ku paraqitet vazhdimisht me fustanin e saj të dasmës edhe pse ka një muaj që është martuar.

Dawn Winfield-Hunt, 54 vjeç, nga Rhyde, Isle-of-Wight ka zgjedhur të veshë fustanin prej fildishi çdo fundjavë që prej ceremonisë martesore muajin e kaluar, dhe ka vizituar shumë atraksione turistike si Pallati Buckingham, Isle of Wight Steam Railway dhe madje edhe evente më ekstreme si sporte të ndryshme i ka ndjekur dhe praktikuar të gjitha me fustanin e nusërisë.

Ajo tregon se këtë fustan do ta veshë çdo fundjavë deri në përvjetorin e parë të martesës së saj.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco