FOTO/ Super jahti prej ari mahnit londinezët

FOTO/ Super jahti prej ari mahnit londinezët

08:22, 20/09/2019

Rrugët e Londrës mund të mos jenë të shtruara me ar, por një super jaht 20 milionë $ ka ardhur në kryeqytet duke sjellë një pasuri të praruar me vete.

Kalimtarët mbetën të tronditur kur panë se anija Bellamihair ishte mbështjellë me krom të artë ndërsa u fut në Kanarinë Wharf.

Anija luksoze do presë influencues të modës dhe për London Fashion Week - të cilët do shfrytëzojnë ambientet e saj për përgatitje para eventit.

Anija mund të akomodojë edhe për të fjetur 12 të ftuar në gjashtë dhe krenohet me një pishinë të madhe, një banjë dhe një ujëvarë në qelq.

Ky jahti gjithashtu kompletohet me një xhakuz të madh, panele diellore dhe jet-ski.

Marrë nga: thesun.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco