VIDEO/ Pronari nuk ndodhet në shtëpi, qeni i vë flakën kuzhinës

VIDEO/ Pronari nuk ndodhet në shtëpi, qeni i vë flakën kuzhinës

15:15, 17/09/2019
A+ Aa A-

Qeni që shikoni ë video sapo ka ndezur zjarr në kuzhinë. Ai quhet Dahlia dhe si duket është një qen shumë kurioz dhe në kamera shikohet duke ngacmuar kuzhinën dhe në veçanti sobën ku edhe e ndez atë papritur. Ngjarja ka ndodhur në Detroit, Miçigan.

Pronari i tij në këto momente është në punë. Qeni nuk e ka idenë për dëmin e shkaktuar dhe vetë pronari i tij nuk e di se në kuzhinën e tyre ka rënë zjarr pasi ndodhej në punë.

Qeni frikësohet kur shikon flakët të rriten dhe kërkon të largohet nga dhoma por dyert të gjitha janë mbyllur...

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco