Vendet më të pazakonta ku mund të vendoset një kamera

Vendet më të pazakonta ku mund të vendoset një kamera

13:10, 17/09/2019
A+ Aa A-

Sot është bërë krejt e thjeshtë që të regjistrosh në kamera diçka që dëshiron, mjafton një telefon.

Këtë gjë shumë persona e përdorin edhe për të kryer veprime të rrezikshme dhe që mund të na dëmtojnë të gjithëve seps kamerat minimaliste mund të vendosen kudo.

Në brimat e një prize, në një objekt të caktuar brenda një ambienti, në abazhurin e një dhome, në bindenë e një tualeti etj.

Më poshtë po renditim vendet më të pazakonta ku në ditët e sotme me lehtësi mund të instalohet një kamera e fshehtë.

Në prizën e korentit?Image

Në dollapet e dhomave të zhveshjeve në kolektiv

Image

Në bidenë e tualetit

Image

Në dhomën e solarit

Image

Në tela të ndryshme të një shtëpie që mund të jenë të tv, të frigoriferit etj.

Image

Tek stetoskopi i një mjeku

Image

Në alarmin anti-zjarr

ImageMarrë nga: grunge.com-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco