VIDEO/ Breshka me zemrën jashtë trupit

VIDEO/ Breshka me zemrën jashtë trupit

11:57, 17/09/2019

Kjo breshkë e vogël ngjyrë portokalli është vërtet e veçantë pasi zemra e saj rreh jashtë trupit. Në pjesën poshtë barkut të saj duket qartë nën membranën e lëkurës se si rreh zemra.

Pavarësisht këtij defekti në lindje kjo breshkë e vogël përsëri nuk e ka të vështirë të marrë frymë dhe të jetojë.

Për më tepër shikoni videon:

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco