Çifti mbyllet në tualetin e avionit, del pas 10 minutash

Çifti mbyllet në tualetin e avionit, del pas 10 minutash

11:10, 10/09/2019

Ky është momenti i vështirë kur një çift është kapur duke dalë nga një tualet aeroplani pas dhjetë minutash.

Pasagjerët u filmuan duke u radhitur në derën e tualetit të United Airlines përpara se një burrë të dilte me shpejtësi i ndjekur pas nga një grua.

Pamjet janë fotografuar nga një sportist i cili ishte duke udhëtuar në avion dhe janë bërë virale në media pasi i ka publikuar dhe ka vendosur edhe një mbishkrim: ‘Pashë gjithçka.’

Duke kapur momentin kur çifti del nga banjo, ai më pas shtoi: "Unë kam qenë në shumë fluturime ... kjo është hera e parë".

Ai shtoi: "Nuk mund t'i besoja syve të mi ... Kam dëgjuar legjendat, por kurrë nuk kam menduar se do t'i shoh në jetën reale’.

Marrë nga: thesun.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco