VIDEO/ Policët trima, por ja mbathin vrapit prej ...

VIDEO/ Policët trima, por ja mbathin vrapit prej ...

19:48, 09/09/2019

Në këndvështrimin e përgjithshëm, të gjithë i njohin policët si personalitet trimash dhe sypatrembur që përballen me kriminelët më të rrezikshëm por ka dhe nga ato raste kur ata kanë fobi me të cilat nuk përballen dot dhe aq lehtë.

Një video e cila po bën xhiron e rrjetit, tregon momentin kur dy oficere policie janë tmerruar nga një gjarpër që u ishte futur në banesë.

Ndërsa njëra prej tyre me një kovë tenton ta kapë, tjetra e filmon, e hipur mbi mobileje, ndërsa qesh, qan e ulërin nga frika në të njëjtën kohë.

Pamjet komike kanë shkaktuar të qeshura pa fund.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco