FOTO/ Çorapet që ju bëjnë të dukeni sikur keni këmbë pule

FOTO/ Çorapet që ju bëjnë të dukeni sikur keni këmbë pule

09:35, 09/09/2019

Të gjithë kemi dëgjuar një mori batutash mbi këtë shpend të dashur për njeriun pasi dhuron një ndër ushqimet më të shijshme si është edhe veza. Epo, tani edhe ju mund të dukeni si një pulë nëse vërtet jeni të afeksionuar ndaj tyre.

Me afrimin e shpejtë të Halloween i cili është më pak se dy muaj larg, njerëzit tashmë po zgjedhin kostumet që do të veshin këtë vit. 

Dhe për këtë arsye një kompani ka publikuar një palë çorape që ngjajnë tamam si këmbët e një pule mbi një sfond të errët.

Me siguri këto çorape janë krijuar fiks për Halloween dhe janë vërtet argëtuese këtë gjë mund ta shikoni edhe në fotografitë e njerëzve që i kanë veshur ato.

Image

Image

Marrë nga: boredpanda.com-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco