VIDEO/ Me siguri do tërheqë lekët, hardhuca gjigante bllokon bankomatin

VIDEO/ Me siguri do tërheqë lekët, hardhuca gjigante bllokon bankomatin

13:13, 08/09/2019

Kjo video e publikuar së fundmi është bërë virale për shkak se në të shfaqet një hardhucë e përmasave gjigante ka bllokuar një ATM për tërheqjen e lekëve dhe duket se as nuk ka ndërmend të largohet prej aty.

Duket se kjo hardhucë ka përmasa shumë më të mëdha se një hardhucë e zakonshme e cila në përgjithësi është sa gishti i dorës së një njeriu.

Videoja është regjistruar nga disa persona që janë gjendur aty në ato momente me siguri për të tërhequr lekët por si duket pa asnjë rezultat.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco