VIDEO/ Momenti kur nusja bie në oqean teksa tenton të bëjë setin me foto

VIDEO/ Momenti kur nusja bie në oqean teksa tenton të bëjë setin me foto

15:19, 13/08/2019

Ky është momenti plot humor kur një nuse magjepsëse ra nga një motorr uji ndërsa pozonte me fustanin e saj të dasmës.  

Nusja Aili Reierson, nga Puyallup, Uashington, u ngjit në pjesën e prapme të një motori uji në bregun e Cancunit, Meksikë, kur valët e tërhoqën në oqean.

Sidoqoftë, valët ishin aq të ashpra sa Aili, në veshjen dhe tualetin e saj të dasmës, u hodh nga pjesa e prapme e motorit të ujit dhe u zhyt plotësisht në ujë. 

Ndërsa ajo tërhiqet në valët e përplasjes, duke mbajtur ende buqetën e saj rozë, drejtuesi i motorit të ujit dhe një burrë tjetër nxitojnë ta ndihmojnë.

Por nusja del e pakënaqur nga uji dhe qesh me veshjen e saj të lagur. 

Pastaj ajo kthehet përsëri në breg, ku heq qerpikët e saj të rremë dhe fshin fytyrën. 

Aili thotë: 'Unë jam mirë, por këto qerpikë duhet të hiqen', ndërsa ajo i dorëzon ato tek një i pranishëm.  

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco