FOTO/ Dështime të mëdha në dizajn

FOTO/ Dështime të mëdha në dizajn

11:21, 13/08/2019

Nga kabinat transparente të tualetit në një rrëshqitëse për fëmijë të vendosur në skaj të një ndërtese të lartë, këto fotografi kapin disa nga dizajnet më të dështuara që mund të kenë ekzistuar ndonjëherë pasi ndërtimet janë të nevojshme por tërësisht jofunksionale.

Koleksioni i pamjeve zbavitëse u mor nga njerëz në mbarë botën, dhe u mblodhën nga BoredPanda në një galeri online.

Një foto zbavitëse dhe absurde në të njëjtën kohë tregon një tavolinë dhe dy kolltukë vendosur në një zonë pushimi e cila është tërësisht e pa arritshme pasi për të arritur atje nuk ka shkallë. Një tjetër pamje interesante tregon një autobus i cili ka një derë shtëpie të improvizuar.

Interesante apo jo? Shikojini me radhë fotot:

1. Tualete me xhama transparente? Kush do të guxonte!!!Image

2. Tualet me shkallë?!!Image3. Autobusi me derë shtëpieImage4. Ka kaq shumë kate Image5. Nëse nxiton…Image6. Një lavaman në brendësinë e një dollapiImage7. Tualet ku nuk mund të ulesh sepse ka pengesaImage8. Një rrëshkitëse fëmijësh në skajin e një ndërtese të lartëImage9. Shesh pushimi i pa arritshëm pasi nuk ka shkallëImageMarrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco