VIDEO/ Ishte në bar me gruan kur iu afrua një dhelpër shumë ‘miqësore’

VIDEO/ Ishte në bar me gruan kur iu afrua një dhelpër shumë ‘miqësore’

09:09, 13/08/2019

Një dhelpër miqësore qëndroi në prehër të një burri në një birrari ndërsa partnerja e tij e mahnitur e vëzhgonte dhe po regjistronte videon.

Adhuruesi i kafshëve, Gary Sines, 40 vjeç, nuk mundi as ta besonte dot momentin kur dhelpra u afrua dhe u ul në prehrin e tij duke pritur që ai ta ledhatonte madje edhe tregoi kuriozitet ndaj telefonit dhe ‘pozoi’ kur Gary ishte duke shkrepur disa foto me të.

Videoja, e marrë nga e dashura e tij, Lindsay Rolfe, tregon se dhelpra afrohet jo pak me të dashurin e saj i cili fillon edhe ta përkëdhelë e ta përqafojë.

Lindsay Rolfe ka treguar se është ndjerë shumë e emocionuar dhe se thuajse i erdhi për të qarë duke parë pamjet.

Ajo madje tha se me shumë mundësi fëmijët e tyre do e dëshironin një dhelpër kaq të dashur dhe se mbase ishte momenti që përse jo ta merrnin me vete në shtëpi.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco