VIDEO/ Kopjon prindërit foshnja hidhet nga krevati marinar

VIDEO/ Kopjon prindërit foshnja hidhet nga krevati marinar

09:00, 13/08/2019

Ky është momenti tronditës që Gabriel Bonor kërcen nga maja e një shtrati marinar mdërsa prindërit e tij e kanë lënë jashtë vëmendjes duke u marrë me një realizim videoje me siguri për Instagram.

Tre vjeçari vendos të kopjojë nënën e tij, Sveta Ananas teksa kërcen në krahët e babait të tij Andrei.

Nëna dhe babai ishin të zënë duke filmuar një video me lëvizje të ngadaltë TikTok në qytetin e tyre të lindjes në Yekaterinburg, Rusi.

Sveta hidhet në krahët e bashkëshortit dhe fiks në këtë moment edhe i vogli Gabriel kërcen nga shtrati marinar duku u rrotulluar në ajër dhe duke përfunduar në dyshek thuajse me qafën e thyer.

Fatmirësisht ai s’ka pësuar asnjë dëmtim por familja ka marrë një lumë kritikash për pakujdesinë e treguar ndaj foshnjës.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco