VIDEO/ Dhëndri është aq i dehur sa detyrohet ta ushqejë vjehrra

VIDEO/ Dhëndri është aq i dehur sa detyrohet ta ushqejë vjehrra

13:03, 12/08/2019

Kjo video interesante tregon një djalë të rritur në moshë i cili ka veshur një kostum dhe duket se ndodhet në një banket në një rast të veçantë dhe elegant.

Po gjithashtu në video duket edhe një grua në moshë e cila është duke e ushqyer të riun me brusketa dhe proshutë sikur të ishte një fëmijë i vogël.

Në fillim mendohet se dyshja janë nënë dhe bir por më tej është mësuar se janë dhëndri dhe vjehrra.

Vjehrra po e ushqen burrin e vajzës sepse ai është shumë i dehur dhe nuk është në gjendje të ushqehet vetë madje në video duket se ai është gati duke fjetur.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco