FOTO/ Kur hap ekspresin në hotel shokohet nga çfarë ka brenda!

FOTO/ Kur hap ekspresin në hotel shokohet nga çfarë ka brenda!

10:33, 12/08/2019

Si e pëlqeni kafenë tuaj?

Të zakonshme? Gjysmë? Me qumësht? Apo mos vallë me një shije të theksuar myku?!! E frikshme apo jo epo vërtet ka ndodhur...

Kjo gjë e frikshme i ka ndodhur një gruaje në dhomën e saj të hotelit e cila përpara se të përdorë ekspresin vendosi ta hapë dhe ta kontrollojë atë dhe e dini çfarë gjeti e çfarë pa?

Një sasi mbetjesh e myku në brendësinë e tij...

Kur kjo grua ka hedhur në internet fotografinë si provë një lumë komentesh dhe reagimesh kanë pasuar.

Njëzëri shumë persona treguan se kanë hasur situata të njëjta në dhomat  e tyre të hotelit me buburreca dhe madje edhe me pelena të ndotura të harruara në ambientet e hotelit.

Ndaj ju kërkohet kujdes... në përdorimin e mjediseve të një dhome hoteli.

ImageMarrë nga: mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco