Mendoni se po kaloni një ditë të keqe, shikoni këto foto

Mendoni se po kaloni një ditë të keqe, shikoni këto foto

09:55, 23/07/2019

Imagjinoni një situatë të tillë: për shembull, është e hënë. Ju nuk keni fjetur shumë gjumë, makina nuk do të ndizet dhe ju jeni vonë për punë.

Një ditë e tmerrshme apo jo ditë e keqe. Do të të vijë shumë keq edhe për veten por jo vetëm humori yt do ndikojë edhe të tjerët të cilët po ashtu do fillojnë të mos ndihen shumë pozitivë.

Megjithatë, një vështrim në këtë listë, i përpiluar nga  Bored Panda , do t'ju bëjë menjëherë të kuptoni se ka gjera që janë edhe shumë më të këqija se kjo situatë që sapo ju përshkruam. Këta njerëz kanë pasur një ditë vërtet të keqe, dhe është e sigurt se do të jetë shumë më keq se e juaja. 

Dikush ka harruar pasaportën dhe biletën e avionitImage

Shumë kurioz ky djalë, ishte duke parë në disa shkurre pasi dëgjoi një zhurmë dhe shikojeni pak me kë u ndesh? Image

Ngel makina në dorëImage

Lëngu i portokallit përfundoi keq...Image

Dhëndrit i grisen pantallonat në dasmë. Miqtë dhe vetë nusja po kujdesen t’i qepin Image

Ndan picën në mes por…edhe mbajtësenImage

Nuhat një lule por paska qenë plot me mushkonja…Image

Kur e gjen në mëngjes makinën copëImage

Po përgatitesh të tërheqësh lekë? Dhe fiket monitori i bankomatitImage

Pushtim nga mushkonjat në oborrin e shtëpisëImage

Pëllumbi simbol i paqes? Mendojeni edhe 1 herë…Image

E imagjinon që kjo të jetë makina jote? Duhet të presësh derisa të sistemohet rrugaImage@Bored Panda/f.h-SYRI.NET

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco