VIDEO/ Zbulon gjininë e foshnjës, vogëlushi largohet i zhgënjyer…

VIDEO/ Zbulon gjininë e foshnjës, vogëlushi largohet i zhgënjyer…

14:56, 21/07/2019

Një video ka shkaktuar jo pak humor.

Në të shfaqet një vogëlush i cili mban në duar një pistoletë me saçma dhe përballë ka një tullumbace të zezë në brendësi të së cilës ndodhen disa letra në ngjyrën e vëllait/motrës së tij.

Duket pak entuziast por në momentin kur djaloshi zbulon gjininë e foshnjës mbetet shumë i zhgënjyer dhe largohet me të shpejtë nga të pranishmit.

Shikoni videon argëtuese:

Caters News/f.h-SYRI.NET

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco