VIDEO/ Turistja e dehur hidhet lakuriq në lumë në mes të ditës

VIDEO/ Turistja e dehur hidhet lakuriq në lumë në mes të ditës

10:13, 19/07/2019

Ky është momenti i tmerrshëm kur një grua e re e zhvishet lakuriq dhe hidhet në ujë nga një urë me lartësi 45 metra në Portugali.

Turistja e re femër mendohet se është nga Brazili dhe së bashku me disa djem të rinj vendas ajo nu ka ngurruar të hidhet nga Ura e Dom Luisit të I në Porto.

Filmimi i cili tregon plotësisht këtë grua të re nudo që lahet në lumin Douro është edhe realitet i hidhur pasi mendohet se e reja është e dehur në momentin kur ka bërë këtë hedhje.  

Në video dëgjohet po ashtu se njerëzit të cilët ndodhen pas saj në këto çaste janë vazhdimisht duke brohoritur për të deri në momentin kur është hedhur në ujë dhe fatmirësisht ka dalë në sipërfaqe pa asnjë dëmtim.

Marrë nga: dailymail.co.ko-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco