VIDEO/ Mësuesi i cili jep mësim me paruke dhe makijazh

VIDEO/ Mësuesi i cili jep mësim me paruke dhe makijazh

09:18, 19/07/2019

Ky mësues përdor një tualet të ngarkuar për të ndihmuar studentët e tij në shkollë të studiojnë edhe më shumë. Ai njihet nga studentët e tij si Bally dhe vendos një parukë ngjyrë gri dhe njëkohësisht edhe qerpikë false.

Ky mësues i veçantë mendon se me sjelljen e tij ndihmon nxënësit të kenë gjithë kohën vëmendjen në mësim dhe ta dëgjojnë atë deri në fund. E gjitha kjo ndodh në një qytet tajlandez ku përpos pamjes ky mësues ka edhe një sjellje paksa të veçantë duke krijuar një spektakël të vërtetë në orën e mësimit.

E gjitha kjo ndodhi krejt aksidentalisht. Një ditë ai mori pjesë në një paradë i veshur tërësisht në këtë mënyrë dhe me tualet. Nga nxitimi dhe vonesa mbërriti tek studentët i veshur në këtë stil dhe prej atëherë vazhdimisht ka shkuar kështu në klasë dhe ka pasur sukses.

Marrë nga: dailymail.co.ko-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco