VIDEO/ Vietnam: Momenti kur një të riu i heqin insektin nga veshi

VIDEO/ Vietnam: Momenti kur një të riu i heqin insektin nga veshi

14:59, 16/07/2019

Një mjek që inspektoi një sëmundje të veshit të një djali, arriti të hiqte një flutur që ishte zvarritur brenda veshit të tij dhe ishte mbërthyer aty prej tre ditësh duke shkaktuar edhe shqetësim në veshin e tij.

Videoja tregon doktorin i cili ngadalë me një palë pinca e tërheq krijesën e depozituar ndërsa pacienti ulet dhe shikon procedurën e tmerrshme në një ekran.

Insekti u hoq në një spital në provincën Ha Nam, në Vietnamin verior.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco