VIDEO/ Vjedh në mes të ditës lulet në oborrin e 80 vjeçares

VIDEO/ Vjedh në mes të ditës lulet në oborrin e 80 vjeçares

14:48, 16/07/2019

Ky është momenti tronditës kur një hajdut vjedh në mes të ditës një palë vazo me lule të varura në derën e shtëpisë së një gruaje të moshuar.

Një kamera e instaluar në derën e 80 vjeçares është një grackë e ngritur qëllimisht e cila tregon se si ky hajdut hyn qetësisht sikur të ishte shtëpia e tij në oborrin e shtëpisë së Angela Littlewood në Poulton, Merseyside para se të hiqte qetësisht vazot me lule shumë ngjyrëshe dhe t’i merrte me shpejtësi ato me vete.

Fajtori kishte veshur një kapak të Armor dhe mbulonte gjysmën e poshtme të fytyrës së tij me majën e tij dhe u pa duke mbajtur atë në vend në pamjet.

Mbesa e viktimës Zoe Ann Byrne ka postuar videon në Facebook me një lutje të dëshpëruar për rikthimin e tyre.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco