VIDEO/ Për një selfie turisti ‘zhduket’ mes dallgëve

VIDEO/ Për një selfie turisti ‘zhduket’ mes dallgëve

13:56, 14/07/2019

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Indonezi ku një turist duket se është afruar më tepër nga sa duhet në një vend të rrezikshëm me vorbulla të fuqishme uji dhe dallgë vetëm për të shkrepur një selfie.

E dashura e kishte paralajmëruar dhe duket se…ka përfunduar keq!

Ndiqni videon:

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco