VIDEO/ Të krisur! Vendosin në krah krijesën që vret 26 veta në disa minuta

VIDEO/ Të krisur! Vendosin në krah krijesën që vret 26 veta në disa minuta

11:02, 14/07/2019

Ky është momenti i tmerrshëm që dy djem rrezikuan jetën e tyre duke varur një oktapod vdekjeprurës me ngjyrë të verdhë mbi lëkurën e tyre të zhveshur.

Ross Saunders, nga Mbretëria e Bashkuar, ka postuar në Facebook rreth kësaj ngjarje dhe ‘takimit’ të frikshëm me oktapodin.

Ai gjithashtu ka ngarkuar një video ku ai dhe një tjetër bashkë udhëtar irlandez janë duke vendosur oktapodin mbi krahun e tyre. kjo krijesë helmuese, përmban helm të mjaftueshëm për të vrarë 26 njerëz të rritur në pak minuta, duket ngjethëse mbi lëkurën e tyre.

Vërtet të krisur apo jo?!

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco