FOTO/ Nuk mbahet e qeshura rikrijojnë fotot më të bukura të fëmijërisë

FOTO/ Nuk mbahet e qeshura rikrijojnë fotot më të bukura të fëmijërisë

14:38, 12/07/2019

Shumica prej nesh priren për të shmangur fotot e turpshme të fëmijërisë, duke i shtyrë albumet e vjetra në pjesën e prapme të dollapit duke i fshehur ato.

Por në një galeri të re e cila është vetëm për të përhapur humor një numër të rinjsh iu janë rikthyer këtyre fotove të fëmijërisë duke i riprodhuar ato përsëri.

Galeria online, e krijuar nga faqja e ndarjes së fotografive Amomedia, tregon disa prej përpjekjeve më epike për kopjimin e fotografive të vjetra të familjes dhe kjo mund të bëjë që ju të ndiheni nostalgjik për vitet që kalojnë.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco