FOTO/ Burri kalon muaj për t’i bërë dhuratë të dashurës, shokohet në fund

FOTO/ Burri kalon muaj për t’i bërë dhuratë të dashurës, shokohet në fund

14:12, 12/07/2019

Një burrë është gjendur në një situatë të pazakontë pasi ka zbuluar se pas muajsh të tërë që ka qenë duke ujitur një lule zvarranike ka zbuluar se në fakt bëhej fjalë për një lule false.

Ka qenë vetë e dashura e tij e cila ka bërë postimin në facebook duke hedhur edhe fotografinë e lules dhe duke e shoqëruar me komentin:

‘I dashuri im e ka ujitur prej muajsh dhe vetëm dje ka mësuar se është false’.

Marrë nga: mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco