Porositi tortën me Moana pastiçieri shkruan gabimisht Marijuana

Porositi tortën me Moana pastiçieri shkruan gabimisht Marijuana

13:29, 12/07/2019

Mamaja e Kensli Davisit porositi një tortë me një princeshë polineziane por kjo nuk ishte ajo që u shfaq. Disney është praktikisht sinonim i argëtimit të shëndetshëm dhe miqësor ndaj familjes.

Nëna e vajzës kërkoi një tortë me priceshën dhe njëkohësisht kërkoi që të vendosej mohona në të ky shkrim që do të thotë familje por marrësit e porosisë menduan për marijuana dhe gabimisht përveç princeshës vendosën edhe gjethe marijuane në tortë.

Dhe kështu e festoi 25 vjetorin e saj vajza e re me marijuana në vend të mohona.

Vajza e ka marrë me shaka këtë gjë dhe madje ka postuar një foto të tortës edhe në facebook. Mamaja e saj e krijoi tortën në mënyrë që t’i bënte qejfin vajzës e cila ishte shumë e lidhur me këtë film vizatimor por ama si duket s’ka mundur ta realizojë me sukses surprizën.

Marrë nga: mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco