Marka e birrës ofron birrë falas për të nxitur kloun profesionistë

Marka e birrës ofron birrë falas për të nxitur kloun profesionistë

13:36, 11/07/2019
A+ Aa A-

Një markë birre ofron pije falas për këdo që dëshiron të bëhet një klloun profesional. Ka vetëm 100 kllounë që kanë mbetur në vend, por kjo markë birre do të ofrojë hyrje të lirë dhe birra falas për çdo klloun të ri në cirkun vjetor të birrës.

Genna Burchell, drejtuese e marketingut të markës së birrës tha: "Kllouni është absolutisht zemra dhe shpirti i çdo cirku. Është kuptimi i aventurës. Në botën e sotme është e bukur të kemi diçka që është e pafajshme dhe argëtuese dhe që i vë një buzëqeshje fytyrave të njerëzve".

Të gjithë mund të marrin pjesë në këtë event i cili ka vetëm një kriter moshën mbi 18 vjeç.

ImageMarrë nga: mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco