VIDEO/ Gara epike ‘T-Reks-ave’, në Washington të gjithë me kostum

VIDEO/ Gara epike ‘T-Reks-ave’, në Washington të gjithë me kostum

11:16, 11/07/2019

Një garë e veçantë është zhvilluar në Washington ku një numër i madh pjesëmarrësish janë bërë bashkë për të marrë pjesë në këtë spektakël të veçantë.

Të gjithë janë veshur me një kostum T-Reks prej pellushi dhe garojnë në vrap se kush do të dalë i pari. 

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco