Gruaja gjen objektin 'e mallkuar’ në shtëpinë e re, me arkivole dhe kryqe...

Gruaja gjen objektin 'e mallkuar’ në shtëpinë e re, me arkivole dhe kryqe...

09:33, 11/07/2019

Kerri Moran, nga Brisbane, Australi ka shpërndarë imazhet online të një topi të madh prej qeramike i cili ka mbi të një seri simbolesh të frikshme dhe të dyshimta si disa arkivola të vegjël.

Miqtë e saj mendojnë se shtëpia e re e mikeshës së tyre është e mallkuar menjëherë pasi u shpërndanë këto foto.

Ajo vetë pretendoi se "gërmoi dhe gjeti një thesar" por përdoruesit e mediave sociale thanë se kjo është një shenjë e një mallkimi të neveritshëm.

Disa njerëz të shqetësuar madje sugjeruan se gruaja duhet të kishte kontaktuar një ekzorcist.

"Varrose atë ose e digje", shkruhet në një nga rreth 10,000 komente.

"Thërrisni një egzorcist", këshilloi një komentues tjetër.

Marrë nga: mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco