VIDEO/ Parashutistin e merr uria në ajër ja shtron me një drekë…

VIDEO/ Parashutistin e merr uria në ajër ja shtron me një drekë…

09:17, 11/07/2019

Një parashutist në Korenë e Jugut i cili ka ndërmarrë një fluturim në ajër me stomakun bosh ka vendosur të konsumojë një vakt të plotë në ajër. Në video shfaqet duke nxjerrë tasin e tij, qumështin dhe drithërat të cilat janë sfidë më vete për t’u vendosur në enë. Por më në fund ai ia arrin qëllimit edhe shijon vaktin e shijshëm në ajër. Ndërsa kur zbret duket i lumtur dhe përse jo edhe i ngopur.

Për më tepër shikoni këtë video të këndshme:

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco