VIDEO/ Momenti epik kur maçoku kërcen nën ritmin e këngës së famshme

VIDEO/ Momenti epik kur maçoku kërcen nën ritmin e këngës së famshme

14:05, 26/06/2019

Pamjet e qeshura tregojnë një mace e cila fillon të kërcejë nën ritmet e këngës hit në mbarë botën ‘Styin Alive’ nga Bee Gees. Duket se teksa afrohet për të konsumuar vaktin e saj ushqimor ajo është e shkëlqyer në ndjekjen e ritmit.

Duket se macja sapo i është nënshtruar një operacioni dhe është përshtatur mjaft mirë me aksesorin i cili shërben për të mbrojtur shëndetin e saj.

Videoja fillon me pronarin e Linkit, Eric Hall, që i ofron maçokut një tas të vogël me ushqim.

I interesuar dukshëm nga ushqimi i thatë, Link ndalon për një çast dhe shikon drejt Z. Hall para se të lëvizë drejt tij me një hap të veçantë si Stayin 'Alive luan në sfond.

Z. Hall tha: ‘Kur e pashë mënyrën se si ai ishte, nuk munda ta mbaj më të qeshurën time’.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco