FOTO/ Kur kafshët kapen në foto me pamje vërtet të çuditshme

FOTO/ Kur kafshët kapen në foto me pamje vërtet të çuditshme

12:25, 25/06/2019

Ne të gjithë i duam kafshët tona më shumë se çdo gjë, dhe ne gjithashtu duam të marrim shumë foto të tyre kështu që ne mund të ndajmë ëmbëlsinë dhe veçantinë e tyre me botën.

Gjithsesi, kjo nuk funksionon gjithmonë sepse ka momente kur këto kafshë dalin në foto dhe vetëm kur pastaj i shikojmë këto fotografi kuptojmë se çfarë shprehje fytyre kanë!

Ashtu si ne, kafshët kanë momentet e tyre kur bëhen shumë qesharake dhe të çuditshme.

Kemi zgjedhur një galeri me fotografitë më të bukura dhe më të veçanta ku shfaqen këto kafshë në pamje nga më të këndshmet.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco