FOTO/ Fotografja 37 vjeçare bën një album me ‘vallëzimin nën yje’

FOTO/ Fotografja 37 vjeçare bën një album me ‘vallëzimin nën yje’

10:02, 24/06/2019

Të shkrepura nga fotografja Casey Grimley, 37, fotografitë tregojnë balerinë dhe artistë në vende të ndryshme në Kaliforni jugore, duke përfshirë edhe Parkun Kombëtar të Joshua Tree.

Casey tha se imazhet ishin rezultat i mijëra orësh koreografi dhe provash të dhimbshme nga secila prej kërcimtarëve.

Një grup tregon një kërcimtare të balancuar me kujdes në majë të një shtylle kërcimi dhe duket mahnitëse në qiellin e mbushur plote me yje.

Këto foto të mrekullueshme fshehin pas tyre një mori orësh pune të gjata dhe stërmundimesh për të gjithë artistët dhe pjesëmarrësit derisa në fund u arrti ky rezultat mahnitës./F.H/SYRI.NET.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco