FOTO/ ‘Kapelat Mbretërore’ 2019, më të bukurat

FOTO/ ‘Kapelat Mbretërore’ 2019, më të bukurat

08:54, 24/06/2019

Dashamirët e kapelave mund të vlerësojnë punën e një kapelabërësi çdo vit në evente të ndryshme por këtë herë një event i mrekullueshëm mbretëror me ekspozimin e kapelave është bërë nga familjet e ndryshme mbretërore në atë që njihet si : ‘Royal Ascot’, (kapelat mbretërore).

Është ngjarja e përditshme 5 ditore e garave me kuaj ku mund të thuhet plotësisht se familjet mbretërore garojnë midis tyre me veshjet dhe madje edhe me kapelat që ekspozojnë gratë dhe burrat. Pjesëmarrëse ka qenë sigurisht edhe mbretëresha e Anglisë Elizabet dhe njëkohësisht edhe dukesha e Kembrizhit, Kate Middleton. 

Moda e këtij viti e familjeve mbretërore nuk ka zhgënjyer aspak sepse ka pasur paraqitje nga më të veçantat si në ngjyra edhe në fantazinë e modelve.

Marrë nga: cnn.com-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco