FOTO/ Çudirat e pyjeve, njerëzit i ndajnë pamjet me miqtë

FOTO/ Çudirat e pyjeve, njerëzit i ndajnë pamjet me miqtë

10:16, 23/06/2019

Ka diçka misterioze dhe të çuditshme në pyll, përherë e mbulon misteri. Pemët e dendura grumbullohen për të fshehur një botë me disa objekte paksa jo normale që nuk do t’i gjenit në vende të tjera.

Të pasionuar pas eksplorimit e së panjohurës, disa persona kanë menduar të bëjnë viztia të ndryshme në pyje dhe shumë prej tyre kanë hasur në disa pamje të cilat sapo i kanë parë vetë, kanë menduar t’i fotografojnë dhe t’i ndajnë me të tjerët.

Këtu poshtë është një koleksion imazhesh të tilla:

Një kërpudhë lejla Image

A nuk ngjan ky dru si simboli i Statujës së Lirisë?! PoImage

Dikujt nuk i paska munguar aspak fantaziaImage

Po kështu edhe ky gur i gjelbër dikujt i paska ngjarë me një kokë dinozauriImage

Të jetë vërtetë kjo shtepia e Winit?!Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco