FOTO/ Sfidoi vajzën dhe sot numëron mbi 400,000 ndjekës në Instagram

FOTO/ Sfidoi vajzën dhe sot numëron mbi 400,000 ndjekës në Instagram

15:03, 16/06/2019

Kur vajza e Omarit shpjegoi se çfarë është një influence në mediat sociale dhe veçanërisht në Instagram ai tha: "Unë mund ta bëj këtë". Dhe kështu ndodhi me këtë baba punonjës ndërtimi i cili i hapi sfidë vajzës së tij mosbesuese dhe madje ia arriti mrekullisht qëllimit.

Ai është një influencues që definitivisht ngjall simpatii dhe kuriozitet dhe është shumë i veçantë dallues nga të tjerët.

Quhet Omar dhe është një punëtor ndërtimi dhe baba nga Austin, Texas.

Deri kohët e fundit, Omar nuk e kishte idenë se çfarë ishte një influencues, kështu që ai e pyeti vajzën e tij.

Kështu që ai krijoi një llogari në Instagram dhe filloi të ndante pamje të bukur të jetës së tij dhe të përditshmërisë së tij në punë. Në pak më shumë se një muaj, ai ka grumbulluar mbi 342,000 ndjekës.

Marrë nga: mirror.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco