VIDEO/ Si mund të vizatoni në ujë?

VIDEO/ Si mund të vizatoni në ujë?

13:38, 14/06/2019

Bërja e vizatimit në ditët e sotme është bërë e lehtë dhe e shpejtë.

Bëni një vizatim të thjeshtë me një stilolaps të bardhë, hidhni ujë dhe do të shihni sa kënaqësi do të jetë.

Videoja më poshtë do t'ju mësojë.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco