FOTO/ Disa nga gratë më të bukura të familjeve mbretërore

FOTO/ Disa nga gratë më të bukura të familjeve mbretërore

15:12, 13/06/2019

Të jesh një princeshë sot ose një anëtare e një familjeje të njohur mbretërore është një impenjim jo fort i lehtë pasi në qendër gjithmonë është paraqitja para publikut me veshje nga më të ndryshmet dhe të bukurat dhe me bizhuteri të çmueshme por jo vetëm.

Në mbarë botën ka një mori vajzash anëtare të familjeve mbretërore por jot ë gjitha janë të famshme dhe të njohura pasi nuk bëjnë dalje publike të shpeshta për këtë arsye mbase janë edhe më pak të dëgjuara dhe më pak të njohura se të tjera.

Më poshtë një galeri fotografish të këtyre grave që janë pjesë e familjeve të ndryshme mbretërore:

Clotilde Courau e Venecias

Image

Charlene e Monakos

Image

Manohara Odelia Pinot e Malajzisë

Image

Mette-Marit Nga Norvegjia

Image

Jetsun Pema e Butanit

Image

Letizia e Spanjës

Image

Sonami e Butanit

Image

Rania e Jordanisë

Image

Victoria e Suedisë

Image

Zara e Anglisë

Image

Claire e Belgjikës

Image

Myra Madihah e Malajzisë

Image

Sirivannavari e Tajlandës

Image

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco