VIDEO/ Babai kthehet në shtëpi dhe gjen vajzat mbuluar me pudër

VIDEO/ Babai kthehet në shtëpi dhe gjen vajzat mbuluar me pudër

14:46, 13/06/2019

Ky është momenti i bukur kur një baba i lejon vajzat e tij të bëjnë 'engjëjt e borës' pasi ka gjetur se ato e kanë mbuluar dhomën e tij të ndenjes, divanin dhe kuzhinë në pluhur pudër.

Randy Doiron i gjeti vajzat e tij, Sydney, 4 dhe Harper, 3, teksa kishin mbuluar me pudër shtëpinë e tij dhe njëra-tjetrën me pudër në Rhode Island.

Për ta zhdramatizuar plotësisht situatën ai iu kërkon vajzave të tij të vogla që të bëjnë ëngjëj bore në dysheme dhe ato bëjnë pikërisht këtë gjë.

Katri pas Sidneit dhe Harper është një batanije e bardhë dhe njëri prej tyre bërtet, 'mos shkoni atje', pasi zoti Doiron shkel më tej brenda.

Më pas thotë: 'Shihni atë që unë pashë sot sapo hyra në shtëpinë time sot’.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco