FOTO/ Pamje argëtuese në plazh

FOTO/ Pamje argëtuese në plazh

13:35, 10/06/2019

Nëse e keni dëgjuar ndonjëherë frazën, "Jeta është plazh", ndoshta jeni duke pyetur se çfarë është dhe çfarë nënkupton një shprehje e tillë. Një pulëbardhë e cila tenton dhe vjedh portofolin? Apo ndoshta bëhet fjalë për një shitës ambulant i cili shet jo krem plazhi as kamardare por drogë dhe ndodh ne Xhamaika?

Ndaj edhe ekziston shprehja ‘Life is a beach’.

Më poshtë është përpiluar një seri e gjërave më të papritura që ndodhin në breg të detit dhe rezulton se shumë gjëra që as nuk mund t’i kishit imagjinuar se mund të ndodhnin janë të pranishme në breg të detit në plazhe të ndryshme.

Nuk është vetëm pjekje në dritën e diellit gjëra nga më të çuditshmet ndodhin në një ditë të zakonshme në plazh:

Një shtrat i rehatshëm i gjithi prej rëreImage

Një krevat i zakonshëm portativ nga shtëpia në plazh!Image

Një mbulesë e cila mezi sa nxe 'një person'Image

Shitësi i kanabisit në plazhImage

Kur ngatërron pandoflat me biçikletënImageTë dashurit e InstagramitImage

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco