VIDEO/ Krijesa e frikshme filmohet gjatë natës, zjen rrjeti nga diskutimet

VIDEO/ Krijesa e frikshme filmohet gjatë natës, zjen rrjeti nga diskutimet

12:04, 10/06/2019

Mediat sociale po ziejnë pasi një grua postoi video në llogarinë e saj të Facebook duke treguar një krijesë të çuditshme që i ngjante një kukudhi nga filmat e Harry Potter-it nëpër rrugë natën.

Vivian Gomez, e cila jeton në SHBA, shkroi të enjten në Facebook: "Kështu u zgjova të dielën në mëngjes dhe e pashë këtë në aparatin tim dhe po përpiqem të kuptoj ... çfarë dreqin është?

Postimi prodhoi 34,000 pëlqime dhe më shumë se 118,000 komente.

Përdoruesit e medias sociale vërejtën se 'krijesa' kishte ngjashmëri me Dobbyun, kukudhin e serisë Harry Potter.

Marrë nga: dailymail.co.uk-Përgatiti: F.H, Syri.net

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco