VIDEO/ Zhgënjehen fansat e ‘Game of Thrones 8’: pas gotës së kafesë edhe një shishe uji

VIDEO/ Zhgënjehen fansat e ‘Game of Thrones 8’: pas gotës së kafesë edhe një shishe uji

13:57, 21/05/2019

Duket se pakujdesitë në këtë Game of Thrones nuk kanë munguar.

U bë viral imazhi me një gotë kafe që dukej në një nga skenat e filmit dhe tani është dalluar një shishe plastike me ujë.

Por duket se kjo finale e filmit i ka lënë jo pak të zhgënjyer fansat e filmit të cilëve nuk iu ka shpëtuar edhe imazhi i shishes plastike në këmbët e njërit prej ushtarëve madje disa kanë bërë edhe postime në rrjetet sociale ku shfaqin këtë skenë dhe njëkohësisht përpiqen ta demaskojnë atë.

 

Image

 

Marrë nga: cnn.com- Përgatiti F.H, SYRI.net 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco