VIDEO/ Mjeku i fëmijëve i cili kërcen dhe këndon me pacientët e vegjël

VIDEO/ Mjeku i fëmijëve i cili kërcen dhe këndon me pacientët e vegjël

15:36, 19/05/2019

Toni Adkins është një një asistent mjeku i specializuar në neurokirurgji.

Ai kujdeset për fëmijët që kanë nevojë për kirurgji neurologjike në Orange County. Toni Adkins është një ndihmës mjek shumë i veçantë pasiqë ka bërë një mori videosh ku ai duket duke kërcyer dhe kënduar me fëmijët e sëmurë duke krijuar një atmosferë të këndshme në ambientet e spitalit.

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco