FOTO/ I moshuari kthehet në trendin e Instagramit me mbi 40 mijë ndjekës

FOTO/ I moshuari kthehet në trendin e Instagramit me mbi 40 mijë ndjekës

14:32, 19/05/2019

Një gjysh 84-vjeçar nga Japonia tregoi se në këtë shoqëri të dominuar nga të rinjtë, një moshë më e madhe nuk është një pengesë, por një pasuri.

Një ish-mësues nga Akita, Silver Tetsuya, publikon foto të vetes së tij duke pozuar shumë me stil i veshur elegant dhe gjithçka e realizon me ndihmën e nipit të tij Naoya Kudo.

Në Instagram, ai ka arritur të mbledhë më shumë se 40 mijë ndjekës në më pak se një javë.

Përgjigjet pozitive ishin jashtëzakonisht të mëdha, dhe ne vetëm shpresojmë se do të nxisë këtë duo fantastike për të vazhduar me punën frymëzuese.

Ndoshta, do të bëhet një standard i ri për gjeneratat e vjetra!/f.h/syri.net

 

 

© SYRI.net

Lexo edhe:

Komentet

Shto koment

Denonco